Burçlar

21 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumları duygularınız sürekli değişecek!

21 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumları. Aynı gün içerisinde hem ağlayıp hem gülebilirsiniz. Ani duygu değişimlerine dikkat!

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

 Sevgili Koçlar, hislerinize güvenmeniz gerek bir gündesiniz. Sağlık sorunları olanlar rahat atlatabilecekler. Fakat dinlenmenizde fayda var. Maddi olarak da önemli fırsatlar yakalayabileceklerdir.

koc-KEK6.jpg

Ay Balık burcunda, balık burcunun verdiği duygusallık,rahatlık ve empati dolu bir gün bizleri bekliyor olacak. Bazı zaman gülecek, bazı zaman hüzünlenecek gereksiz gözyaşları içinde bulabileceğiz kendimizi. Bugün enerjiler rahat ayın açıları olumlu. Güne Ay’ın Merkür’ün olumlu açısıyla başlayacağız. İletişim, ve görüşmeler için oldukça rahat geçecektir. Sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmek, organizasyonlar yapmak yada bunun için fırsatlar yaratmak için kullanabiliriz.

manset2-u9M1.jpg

Ay daha sonra 12: 30 da Plüton ile olumlu açıya gidiyor, önemli kişilerden destek almak, güçlü hissetmek için çok önemli. Kendimizi daha güçlü ve emin hissedebileceğiz. Önemli kararlarımızı bu saatlerde alabiliriz. Akşam ise Ayın Jüpiter ile olan uyumu şans ve fırsatları beraberinde getirecek, maddi manevi keyfimiz yerine gelecektir. Enerji çalışmaları,meditasyonla geçirebilir, manevi olarak oldukça iyi hissedebilirsiniz.

manset-adAl.jpg

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR 

 Sevgili Boğalar, sosyal hayatınız hareketli geçebilir, sevdiklerinizle birlikte katılacağınız organizasyonlar, arkadaş ortamları az da olsa rahatlamanızı sağlayabilir. Günü rahat ve duygusal geçirmenizi sağlayacaktır.

boga-toDq.jpg

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Sevgili İkizler, işiniz kariyeriniz ve hayallerinizle ilgili plan ve program yapabilir, beklediğiniz, önemli gelişmenin haberini alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa ihmal etmemelisiniz. İletişime her ne olursa olsun dikkat etmelisiniz.

ikizler-S0dk.jpg

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar, günleriniz koşuşturmalı, biraz da gergin geçiyor olabilir, maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir. Kariyerinizle, ilgili alacağınız önemli kararlarla, rahatlayacak, günün keyfini çıkartacaksınız. Sevdiğiniz kişiden alacağınız huzur günü rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

kova-3V8P.jpg

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar, maddi düşünceler içinde kendiniz sıkıntıya sokmayın. Bugün keyifli bir gün yakın evreniz ve dostlarınızla tadını çıkarmaya bakın. Ağır sorumluluklar altında hissedebilirsiniz, bunların karşılığını alabileceksiniz. Yalnız kırıcı olamamaya çalışın.

oglak-w57u.jpg

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler, günlük rutin işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz bir gün olacaktır. Maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler, biraz da olsa keyfinizi yerine getirecektir. Uzun zamandır görmediğiniz kişileri görebilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

terazi-kOJn.jpg

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar, ailenizle, aile büyüklerinizle huzur dolu bir gün sizleri bekliyor olacak, maddi konularla ilgili daha rahatlayacak ve güvende hissedeceksiniz kendinizi. Yalnız konuşmalarınıza biraz dikkat etmeli kırıcı boyutlara getirmemelisiniz. Kırdığınız kalpleri onarabilir, daha rahat hissedebilirsiniz.

yay-4eCQ.jpg

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, akrabalarınızla vakit geçirebilir, çocukları olanlar onların gönlünü yapabilirler. Ödemelerle ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bugün bunları düşünmeyip günün keyfini çıkarmalı, sevdiklerinizle yada çocuklarınızla keyifli vakit geçirmelisiniz.

yengec-BjxL.jpg

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Sevgili Akrepler, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmek için harika bir gün olacaktır. Yapacağınız organizasyonlar, çocuklarınızla geçireceğiniz vakitler sevindirecek. Aşka hayatınızla ilgili olumlu bir gün geçirebileceksiniz. Yalnız iletişime dikkat,kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.

akrep-VAu3.jpg

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar, maddi konular veya bu konuya yönelik çözümler gündemde olacaktır sizler için. İçinde bulunduğunuz ruh hali karmaşık ve kayıp hissediyor olabilir ama buna kulak asmayıp, günü huzurla tamamlayabilirsiniz, yakın çevrenizin oldukça desteğini görecek, ailenizden önemli kişilerden beklediğiniz haberleri aşabileceksiniz.

aslan-bv2b.jpg

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR 

Sevgili Balıklar, huzurlu ve rahat bir gün geçireceksiniz, olumsuz günü geride bırakıp, sevdiklerinizle birlikte yapacağınız organizasyonlar günü rahat geçirmenizi sağlayacaktır. Yalnız olaylara çok fazla empati kurmamalısınız. Maddi olarak alacağınız önemli haberler veya destekler keyfinizi yerine getirecektir.

balik-JakA.jpg

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar, iletişime dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz, fakat alacağınız haberler, birlikte vakit geçireceğiniz kişiler sizleri sorunlarınızı unutturacaktır. Sevdiğiniz kişiyle geçireceğiniz vakitler, birlikte alacağınız kararlar kendiniz güçlü hissettirecektir.

basak-NbuN.jpg
Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close