Burçlar

22-28 Ekim Yay haftalık yorumu ve aşk falı

22 Ekim-28 Ekim 2018 Yay haftalık burç yorumları ve aşk falı detayları elmaelma.com’da. Yay burcunu bu hafta neler bekliyor, Yay burcu bu hafta aşk hayatında neler olacak? Yay burcunu bu hafta iş ve para falında neler bekliyor? Hande Kazanova’nın 22-28 Ekim haftası Yay burcu haftalık yorumlarında bu soruların tamamına yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca haftalık burç yorumlarında Yay burcunu bu hafta önemli bir gün de bekliyor. 24 Ekim Çarşamba günü Yay burcunu bu hafta bekleyen en önemli gün. Nedeni ise Dolunay. 24 Ekim Çarşamba günü Boğa burcunda gerçekleşecek olan Dolunay Yay burcu etkileri de haberimizde. İşte elmaelma.com olarak sizin için hazırladığımız Yay haftalık burç yorumlarının detayları… Pazartesi günü spora gitmek, bir takım aktivitelerde bulunmak istiyorsanız sabah saatlerinde biraz daha zorlanabilirsiniz. Gün içersinde akan enerji ile beraber daha fazla kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza yoğunlaşacaksınız. Salı günü itibariyle hayattan elinizi ayağınızı çekeceğiniz bir döngü içersine giriyorsunuz. Hayatı anlamlandırmak önem kazanıcak. Bu dönemde kendinizle daha fazla baş başa olmanız gerekiyor sevgili Yay’lar. Gelecek dönemi gözden geçirmek, neler yapabileceğinizi kafanızda oluşturmak, plan yapmak anlamında şanslı bir dönem. Beceri isteyen, öne çıkmanızı gerektiren bir takım işleriniz varsa bu işlerinizde kendinizi göstermek çok kolay olmayabilir. Kendi köşenizde yapabileceklerinize odaklanarak, amaç ve hedeflerinizi belirleyerek yolunuzda ilerlemeniz gerekiyor.

DOLUNAY YAY BURCU ETKİLERİ

Çarşamba günü oluşacak Dolunay, iş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanların hayatındaki konu ve olayları hızlı bir şekilde karşınıza getirebilir. Çok fazla kadere müdahele edemeyeceksiniz, şartlar ve koşullar elinizde olmayacak. Cuma günü kendi bağlantınızı oluşturacağınız hayata daha keyfi yönlerle bakıcağınız günlerin başında geliyor. Haftasonu ise sevdiklerinizle beraber parasal konuları konuşacağınız ve bu alanda alacağınız kararları uygulayacağınız bir haftasonu sizi bekliyor olacak.

YAYLARIN EN BASKIN ÖZELLİKLERİ

Sonbaharın o kasvetli havasına alışmışızdır artık… Yavaş yavaş yeniyıl gelmekte ve yeniyılın tüm heyecanı ve umutları etrafı sarmaktadır. Bu hayattaki asıl amacı genişlemek, yeni şeyler keşfetmek ve araştırmak olan Yay burcu insanı, en soğuk havada bile neşesiyle, hareketli, kıpır kıpır tavırlarıyla herkesin ilgisini çeker.

Bardağın her daim dolu yanını görür, her daim yeniliklere açıktır çünkü o yeni gelen yıla göre hazırlık yapmaktadır, eskiyi çoktan bırakmıştır bile. Yerinde oturmayı sevmez, heveslidir. Küçük şeylerle mutlu olabilen Yay, şakacı, özgürlükçüdür. Yeni yerleri görmeyi ve keşfetmeyi sever. Pek çekincesi yoktur ve düşündüğünü hemen söyleme eğilimindedir. Zaman zaman iyimserliğin dozunu kaçırıp söylenen, anlatılan şeylere hemen inanabilir çünkü masalımsı ve gezgin dünyasında yalana ve iki yüzlülüğe yer yoktur. O kadar çoşku ve istekle yaşar ki, zaman zaman hal ve hareketlerinde aşırıya kaçan davranışlar gözlemleyebilirsiniz, duygularını abartarak dile getirebilirler. Soğuk kış gecelerinde insanın içini ısıtan şömine gibidir. O şömine yandıkça, karşısında durdukça anlatılan, paylaşılan ve öğrenilen bilgilerin çokluğundan başınız döner. O iyi bir anlatıcı, bilgi paylaşımcısıdır.

Güneş Yay burcunda özgürlüğü, neşeyi vurgularken, Ay Yay burcunda sezgileri ve rahatlığı öne çıkartır. MerkürYay’dayken, dağınık düşünce şekli hakim olur. VenüsYay, kısıtlanmayı ve sınırlanmayı sevmez. Mars Yay burcunda, macera peşinde koşan ve yerinde durmayan bir insandır. Jüpiter Yay’da genişlemenin ve büyümenin zenginliğidir.Satürn Yay ise, zaman zaman dogmatik düşüncelere kapısını açar. Kişi kendinden pek emin olmaz ama yıllar geçtikçe sistemini oturtur.

KENDİ BURCUNUZ TAMAM PEKİ YA DİĞERLERİ… TÜM BURÇLARIN AYRINTILI HAFTALIK YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

2019 MERKÜR GERİLEMESİ TAKVİMİ BELLİ OLDU… BU TARİHLERİ DİKKAT

Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close