Burçlar

3-9 Eylül 2018 haftası Akrep yorumları Başak Yeniayı etkileri

Haftalık Akrep burcu yorumları elmaelma.com’da. 3-9 Eylül 2018 haftası Akrep yorumları ile Akrep haftalık aşk, iş, para, sağlık falının detaylarını 3-9 Eylül 2018 haftalık Akrep yorumlarında. Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor? Akrep burcunu bu hafta bekleyen en önemli gelişme 9 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan Yeniay. Başak Yeniay’ı Akrep burcu etkileri neler, Başak Yeniay’ı Akrep burcuna aşk getirecek mi, Başak Yeniay’ı Akrep burcunu para, sağlık ve iş falında neler gösteriyor. Akrep burcu 3-9 Eylül 2018 yorumu ve haftalık Akrep burcu beklentileri Hande Kazanova’nın anlatımıyla elmaelma.com’da. 

“Perşembe günü itibariyle Merkür, Başak burcuna geçecek sosyal çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı kullanacağınız aynı zamanda arkadaşlarınızla daha fazla iletişim sağlayacağınız bir dönem içerisine gireceksiniz. Bu zaman içerisinde işten elde edeceğiniz gelirler gibi davetler, aktiviteler ve organizasyonlarda hız kazanıyor. Cuma günü dikkatli olmanızda fayda var. Hayal kırıklarına, enerji düşüklüklerine ya da aldanmalara açık olacaksınız. Eğer ki özel hayatınızda bir hareketlenme olduğunu düşünüyorsanız bu haftayı es geçin. Cumartesi günü yakın çevrenizle anlaşmanız kolay olmayacak ama Pazar günü itibariyle oluşacak Yeni Ay ile birlikte sosyal çevrenizle olan arkadaşlıklarınızda önemli adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. Yaşanan birtakım olaylarda kimin sizin yanınızda olup kimin olmadığını anlayacak ve gelecekteki yaşantınızı buna göre dizayn edeceksiniz.”

BAŞAK YENİAY’I AKREP BURCUNU NASIL ETKİLEYECEK?

Bu ay arkadaşlarınızla iletişiminiz her zamankinden daha yoğun olacak. Daha sık haberleşecek ve daha sık plan ve program yapacaksınız. Organizasyonlar, konserler, beraber çıkılan tatiller dostluklarınızın daha da pekişmesine yardımcı olacak. Kendinize daha çok ihtimam gösterebilir, sağlığınıza daha da dikkat edebilirsiniz.

 

Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close