Burçlar

Akrep burcu haftalık yorumu ve aşk falı 20-26 Ağustos 2018

Akrep burcu haftalık yorumları elmaelma.com’da. Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor, Koç burcu aşk yorumları bu hafta için neler söylüyor, Akrep burcu aşk, iş, sağlık ve para falında neler var sorularına 20-26 Ağustos 2018 Akrep haftalık yorumlarında yanıt bulmaya çalıştık. İşte Astrolog Hande Kazanova’nın 20-26 Ağustos 2018 haftası için yaptığı Akrep burcu haftalık yorumlarının detayları…

“Bayram dönemi harcamalarınız yüksek olabilir. Gezilere, seyahatlere para harcayabilirsiniz. Bu hafta sosyal çevre alanlarınızın hareketleneceği bir dönem başlıyor 1 ay boyunca organizasyonlar, davetiyelerin hayatınızda daha çok yer ettiğini görebilirsiniz. Pazar günü oluşacak dolunay, aşk hayatınızı tetikliyor özel hayatınızın hareketleneceği bir dolunay yaşayacaksınız. Sosyal çevre alanlarınızda bulunmanız, yeni ortamlara girmeniz aşkı karşınıza getirebilir. Sosyal hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi oturtmaya çalışın. Sosyal çevrelerde yapacağınız işlerde gözle görülür ilerlemelerinde devreye girdiği ve esnek adımlarla hayatınızda çok güzel birtakım oluşumlarında devreye gireceğini eklemekte fayda olacak.”

AKREP BURCUNU BU HAFTA BEKLEYEN ÖNEMLİ GÜNLER

23 Ağustos saat 07:08 ile 23 Eylül saat 04:54 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Başak burcu seyri, iş hayatınız başta olmak üzere, ilişki, maddi konuların ileriye dönük bir şekilde gözden geçirildiği zaman dilimidir. Kimlerle iş, özel ve toplumsal anlamda ilişkimiz var bunları gözden geçireceğiz.  Plan ve projelerimiz üzerinde düşünmeliyiz. Hedefimiz ile izlediğimiz yol aynı mı, bu hedefe nasıl varabiliriz? Bunlar üzerinde duralım.  Verimli olana yönelmeli, kısır bir döngü içinde dolanıp durmamalıyız. İşimizde mutlu muyuz? Hayatımızdan memnun muyuz? Nasıl dostlara sahibiz? Bunlara bir bakalım. İşlerimizi organize edelim. Becerilerimizi geliştirelim ve kazanalım. Güçlü ve bizi destekleyecek kişilere yönelim. Ivır zıvır işlerle vakit kaybetmeyelim.

DOLUNAY

Sevgili Akrepler, 26 Ağustos saat 14:56 Balık burcunda oluşacak Dolunay, istek ve arzularımızı özellikle aşkta gerçekçi bir şekilde ele almamızı sağlayacak. Görünen gerçekler de buna yardımcı olacak. Daha seçici olmanın, belki de bugüne dek farkına varmadığımız ilişki tercihlerimizin değişimi anlamına gelecek. Bugüne dek bir çok tecrübe yaşadık, birçok kez aşık olduk, yanıldık veya doğru sandık yaşadık. Ancak şimdi, karşımıza çıkan partnerlerin işi zor. Çünkü seçiciyiz, öyle kolay kolay ipi kimsenin eline vermekten yana değiliz. İlişkimize bakacağız bugün. Belki yalnızız, o zaman neyi tercih ediyoruz, neleri istemiyoruz bunları tespit edeceğiz. Uymayan, bizi yoran veya zorlayan hiç kimseye tavizimiz yok. Olmamalı da. Ancak eğer bizim bir yanlışımız varsa, o zaman da kendimize şöyle gerçekçi bakacağız. Bu Dolunay, uzun süredir devam eden sağlıklı bir ilişkinin evliliğe dönüşmesini, tam tersine sorunlu beraberliğin bitirilmesi şeklinde bir sonuç yaşatabilir. Gizli ilişkisi olanlar sizler için son derece önemli bir Dolunay bu. Aklınızı başınıza alma vakti. Eğer bu durum sizi üzüyorsa, böyle bir kabuk içinde gizleniyorsa, lütfen geleceğinizi düşünün. Bu Dolunay, ileriye yönelik bir proje teklifi, daha önce başlanmış bir işin bitirilmesi, titizlikle analizini yaptığımız bir konuda karar verilmesi şeklinde olumlu işaretler taşıyor. Büyüklerinizden destek görmenizde de yardımcı oluyor.

Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close