Burçlar

Günlük burç yorumları 8 Ekim Pazartesi 2018 hayatınızdaki denge sarsılabilir!

8 Ekim Pazartesi günlük burç yorumları 2018. Ay Terazi burcunda! Hayatınızda almış olduğunuz sorumluluklar sizi yorabilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar, bugün sevdiğiniz kişiden beklediğiniz ilgiyi göremeyebilir, karamsar hissedebilirsiniz. Akşam saatleri biraz daha hareketli ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Buna güvenip gereksiz çıkışlarda bulunmamanızı tavsiye ederim.

burc-FXzk.jpg

Ay Terazi Burcunda, kapanma fazında ve Yeni Ay’a doğru hazırlık yapıyor. Sabah saatlerinde Satürn ile yapacağı üçgen açı, karamsarlığa, itebilir, hayatımızdaki dengeyi bulmamızda zorluklar çıkarabilir. Üzerimize binen fazla yük yada aldığımız sorumluluklar yada önümüze çıkan engeller, biraz zorlayıcı olacaktır.

burc-U6uR.jpg

Ay Balzamik fazda ve Satürn den de enerji aldığı için yeni iş ve girişimlerde bulunmanızı bugün tavsiye etmiyorum. Akşam saatleri Ayın Marsla olan üçgen açısıyla daha hareketlenecek, enerjimiz yerine gelecektir. Hatta oldukça hareketli, hızlı gelişebilecek durumlar ortaya çıkabilir, işin ucunda, Mars olduğu için, biraz da gerginlik verebilir. Dolayısıyla bitirmek durumunda olduğunuz işleri bu akşam saatlerine denk getirmenizi tavsiye ederim.

burclar-4-ocak-3xqa.jpg

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, ailenizin yada evinizin içindeki huzursuzluklar, yada üzerinizde hissettiğiniz ağır yük ilişkinize de yansıyor, dolayısıyla bu gün birlikteliklerinize daha dikkat etmeli gereksiz krizlerle olayları büyütmemelisiniz. Gün sonu maddi konularla ilgili hareketlenecektir.

1513919387-8ixe-bls7.jpg

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, aşk hayatınız yada, çocuklarınızla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir, bu konular gözünüzde büyüyebilir. İç dünyanızda yaşadığınız karamsarlık gün boyunca çevrenize yansıyacaktır. Gün sonu hareketli ve amaçlarınız la ilgili daha hareketli ve umut dolu olacaktır.

1513919387-maz9-wCIm.jpg

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sevgili Aslanlar, bugün iletişime daha dikkat etmelisiniz, düşünmeden ağzınızdan çıkanlar yada yanlış anlaşılmalar, yanlış anlaşmalar, üstünüze yıkılabilir, daha sıcak ve daha adil olmalısınız. Sağlıkla ilgili sorunlarınız var ise geçiştirmeyiniz. Gün partnerinizin desteği ve ortaklaşa işlerinizle ilgili hareketli geçecektir.

1513919387-xvu8-5HyS.jpg

AKREP VE YÜKSELEN ASKREPLER

Sevgili Akrepler, iç dünyanızda yaşatmış olduğunuz krizler bugün sizi zorlayabilir. Düşüncelerinizi takıntı haline getirmemelisiniz. Maddi konularla ilgili yaşadığınız krizleri bir ömür yaşayacakmışsınız gibi düşünmemelisiniz. Akşam saatleri ailenizin de desteğiyle daha hareketli ve pozitif geçecektir.

1513919388-5ldq-Yifx.jpg

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar, maddi konuların ön planda oldu bir gün olacak, maddi yüklerinizin arttığını düşünüp kendinizi daha fazla sıkıntıya sokabilirsiniz. Çocuklarınız var ise onlarla ilgili konular yada yapmak istediğiniz organizasyonlarla ilgili bazı sıkıntılar keyfiniz kaçırabilir, akşam saatleri daha hareketli ve daha olaylar akışta olacaktır.

1513919388-26rs-Ej0u.jpg

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar, sabah saatleri yapmış olduğunuz planlarda zorluklar çıkabilir, bunu çevrenize ve arkadaşlarınızda yansıtabilirsiniz. Maddi sorunlar ya da finansla ilgili beklentilerinizde bazı engellenmişlikler çıkabilir. Akşam saatleri iletişim hayli hareketlenecek, yakın dostlarınızla keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

1513919388-dh0v-INTF.jpg

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Sevgili Teraziler, gün karamsar bir ruh hali içinde başlayabilir, engeller ve sıkışmışlıklar içinde hissedebilirsiniz. Maddi konuların içinizde yarattığı belirsizlik, iletişiminize de yansıyabilir, akşam saatleri bu enerjiniz değişip, harekete geçebilirsiniz. Gereğinden fazla çalışıp, sağlığınızı riske atmayın.

1513919388-eqpu-C57C.jpg

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Sevgili Balıklar, maddi konularla ilgili zorluklar sabah saatleri sıkıntı yaratabilir, unutmuş olduğunuz yada bazı engeller yüzünden beklediğiniz paraları alamayabilirsiniz. Fakat akşam saatleri hayli hareketli dostlarınızdan göreceğiniz destek rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

1513919389-pg73-OaLI.jpg

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar, işiniz yada üst kademelerle ilgili bazı aksilikler sabah saatleri keyfiniz kaçırabilir, yada hayatınızdaki önemli kadın figürle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz, hayli ağır bir yük altındasınız, daha sabırlı olmanız gereken bir gün. Akşam saatleri dostlarla keyifli geçecektir.

1513919389-rknp-I4i5.jpg

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Sevgili Kovalar, seyahat veya eğitimle ilgili organizasyonları olanlar daha dikkat etmeli, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Hayat amaçlarınızla ilgili bazı yorgunluk yada bıkkınlık içinde hissetseniz de akşam saatleriniz hayli hareketli geçecektir. Spor yapmak oldukça iyi gelecektir.

1513919389-xlst-pLqT.jpg

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar, yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün değil, işiniz ve yanınızda çalışanlarla ilgili yada gün içinde çıkabilecek engeller, keyfinizi kaçırabilir. Gün işinizle ilgili oldukça hareketli kapanacaktır. Sabırsız ve aceleci olmayın.

burc-rmtN.jpg
Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close