Burçlar

Günlük burç yorumları 9 Ekim Salı 2018 konuşmadan önce iki kez düşünün!

Günlük burç yorumları 9 Ekim Salı 2018. Yeni Ay Terazi burcunda ağzınızdan çıkan sözler başınıza iş açabilir! Konuşmadan önce iki kez düşünmekte fayda var!

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, Yeni Ay, ev, aile büyükleri, ile ilgili konularda olacak, evinizle ilgili yada ailenize ait ev ile ilgili yeni gelişmeler, değişimler veya yenilikler yaşanacaktır. Eviniz yeniden dekore ettirmek isteyebilir, yada taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Aile büyükleriyle yada babanızla ilgili konular da gündemde olacak, ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Aşk hayatınızla ilgili olumsuzluklar yaşanabilir.

yengec-USK2.jpg

Terazi Burcunda Yeni Ay, bu sabah 06:46 da meydana gelecek.Yeni ay, Satürn’den aldığı zorlu enerjiyle Plüton’a kare yaparak tohumları atacak. Değiştirecek, dönüştürecek, küllerinden yeniden ortaya çıkaracak.Yapılandıracak. Yeni Aylar, yenilik enerjileridir, bu evrede başlattıklarımızın meyvesini dolunaylarda almaya başlarız. Yeni Ayın yöneticisi Venüs, Retro ve üstelik zararda olduğu Akrep burcunda, Marsla mücadele ediyor. Merkür Terazide Uranüs’ ün etkisini almaya başladı, ani çıkışlar yapmaya hazırlanıyor, şok edici şeyler duyabiliriz.Ya da ağzımızdan ani öyle şeyler çıkar ki inanamayız, geçmiş, gelecek kolkola gezerken, örtbas ettiğimiz, unuttuğumuz, gizlide olan her şey ben buradayım diye bağırmaya başlayacak. Terazi bu adalet isteyecek, ilşkilerede denge isteyecek, ama dengemizi bulana kadar bütün devreler yanacak.

manset-1-7koV.jpg

Maddi konuların, zorlukların krizlerin önemle üstünü vurguladığı bir Yeni Ay bu. Çok güvenme , güvendiğin dağlara kar yağmasın diyecek, hele birde ağır bir karma taşıyorsanız, elbet bedeli ödenecek. Bitmemiş aşklar, ödenmemiş borçlar, skandal ilişkiler, sırasını bekliyor. İçi kalbi, rahat olan huzurda kalsın. Köşede saklısı olan, biraz sakınsın derim ben. Venüs Mars tutkuyu arttırırken, kapılanın vay haline, cinsel olaylar yada cinayetler, istismarlar hakkını arayacak bu dönem. Kendine hakim olamayan, Plüton ile dönüşmeye hazır olsun. Sen , ben dengesi avaz, avaz bağırırken adil olan kazanacak kupayı alacak .Üşendiğimiz , sakındığımız vazgeçtiğimiz her şeyin karşımıza çıktığı tamamlanma süreci, Retro yarım kalan her şeyi bitirecek. Mücadele zamanı, düzen değişecek, aslındaçok basit, hak eden hak ettiğini bulacak.

manset-2-1iR3.jpg

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER 

Sevgili Akrepler, Yeni Ay, gizli saklı konularla ilgili sizleri etkileyecek. Bankalarla ilgilide sorunları olanlar yapılandırma ve yarım kalan borçları tamamlanma sürecine girecekler, gizli rahatsızlıkları olanlar veya,ihmal edilenler ortaya çıkabilir. Gizli bir aşkınız var ise skandal bir şekilde ortay dökülebilir. Veya eski aşk geri dönebilir.Kardeşlerle ilgili ani gelişen şok edici konularda gündemde olacaktır.

akrep-iDtW.jpg

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR 

Sevgili Aslanlar, Yeni Ay, eğitim, seyahat, ve iletişim, ve kardeşler alanınızda gerçekleşiyor. Yeni bir haber alabilir, seyahat planları yapabilir, alım satım ticaret gibi konularla uğraşabilir, yer değiştirebilirsiniz , taşınabilirsiniz. Evinizde yada aile büyüklerinizi ilgilendiren bir yenilik, sizleri uğraştıracak, sanatla ilgilenenler kendini tanıtma fırsatı bulacak, kardeşleri olanlar onlarla ve ilgili yeni bir haber alacak yada ilişkilerini, gözden geçirme fırsatı bulacaklardır. Gizli düşmanları yada gizli aşkları var ise bu dönem ortaya çıkabilir.

aslan-437p.jpg

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR 

Sevgili Balıklar, Yeni Ay ,borçlar ve krediler, nafakalar, ve miraslarla ilgili konularda gerçekleşecek. Yarım kalmış geçmiş ödemeler gündemde olabilir. Eşinizin parasıyla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Daha önce alamamış olduğunu bir ödeme varsa elinize geçebilir, ya da yeni bir borçlanma sürecine girebilirsiniz. Maddi durumlara biraz dikkat. Hukukla ilgili yarım kalmış konular devreye girecek, tamamlanma aşamasında olacaktır. Kardeşlerle ilgilide ani gelişen olaylar yaşanabilir.

balik-3K6F.jpg

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR 

Sevgili Başaklar, Yeni Ay , para evinizde gerçekleşiyor, maddi konularla ilgili yeni bir gelişme, gündemde olacaktır. Ödemeler veya kardeşlere bağlı ödemelerle ilgili ani gelişmeler, ödenmemiş borçlar var ise bunlarla karşı karşıya kalmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, çocukları olanlar, onların eğitim hayatı veya sanatla ilgili konularda mücadele ve yarım kalmış konularını tamamlama, sağlıkla ilgili tamamlanması gereken konular, gündemde olacaktır.

basak-PolN.jpg

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Sevgili Boğalar, Yeni, Ay çalışanlarınız, işiniz ve sağlığınızla ilgili yenilikler veya yeni oluşumlar gündemde olacaktır. İşinizle ilgili zorlu bir mücadele sizi bekliyor olacak, özellikle partnerinizle ilgili yeni konular, yada daha önce duymadığınız meseleler,sizleri gerebilir, ortağınız var ise aranızda maddi konular gerginlik yaratabilir.

boga-TA8b.jpg

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, Yeni ay, aşk, yaratıcılık, sanat, ve çocuklar evinizde gerçekleşiyor. Aşk hayatınızla ilgili yeni gelişmeler olabilir, ya da sağlığınızla ilgili beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz, dış görüntünüzle ilgili bir yenilenmeye gidebilirsiniz, biraz mücadeleci bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacak. Ödemeler ve maddi krizlere dikkat etmekte fayda var.

ikizler-Al1t.jpg

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Sevgili Koçlar, Yeni Ay, ilişkilerinizle ilgili yada ortaklaşa yaptığınız konularla ilgili yenilikler, yeni gündemler ortaya dökecek.Maddi konular, krediler , borçlarla ilgili konulara dikkat etmekte fayda var. Geçmiş borçlar, karşınıza dikilebilir. Kariyerinizle yada işinizle ilgili yeni bir mücadele ve dönüşüm sizleri bekliyor olacak.

koc-EtuO.jpg

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR 

Sevgili Kovalar, Yeni Ay, Yurtdışı kaynaklı konular, yeni eğitimler, ve amaç edindiğiniz konularla ilgili başlangıçları etkileyecek. Hukukla ilgili bir konu varsa gündemde olacak, eski bir konu tamamlanma sürecine girecektir. Kariyerinizle işlerinizle ilgili başlangıçlar, bunu getirileri zorlu bir mücadeleyi de beraberinde getirecektir. Yeni adımlar, yer değiştirmeler gündemde olacaktır, Partnerinizle yeni kararlar alabilirsiniz. Kardeşlerle ilgilide zorlu bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacak.

kova-i8K1.jpg

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR 

Sevgili Oğlaklar, Yeni Ay, kariyeriniz, ve maddi konularınızla ilgili yeni dönüşüm içindesiniz. Ayağınız sağlam basmak durumundasınız, annenizle ilgilide yeni bir konu gündemde olabilir. Çocuklarınız yada aşk hayatınızla ilgili mücadeleli bir döneme giriyorsunuz. Beklenmedik o olaylar ve tepkiler biraz zorlayıcı olabilir, Partneriniz ise kariyeri ile yeni gelişmeler söz konusu olacaktır.

oglak-VkpF.jpg

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER 

Sevgili Teraziler, Yeni Ay sizin kendi evinizde gerçekleşiyor, sağlığınız ,fiziğinizle ilgili değişimler, maddi konularla ilgili mücadeleler sizleri bekliyor, hak, hukuk adalet arayacaksınız. Zevk uğruna yapmış olduğunuz harcamalar var ise karşınıza çıkabilir. Çocuklarınızla ilgili yeni konular veya ihmal ettiğiniz konular var ise tamamlamak durumunda kalabileceksiniz.

terazi-vcnJ.jpg

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Sevgili Yaylar, Yeni Ay sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı etkileyecek, onların hayatlarındaki gelişmeler gündemde olacaktır. Amaçlarınızla ilgili yarım kalmış konular yeniden açılacak, belki de sosyal çevrenizi değiştirmek durumunda kalabileceksiniz, yada yeni bir derneğe yada kulübe üye olacaksınız. Maddi konularla ilgili bir dönüşüm aşamasındasınız. Eşinizle ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir dönem.

yay-u7kD.jpg
Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close