Burçlar

İkizler haftalık burç yorumu Hande Kazanova 10-16 Eylül 2018

İkizler haftalık burç yorumu elmaelma.com’da. İkizler haftalık burç yorumunu Hande Kazanova anlattı. Haftalık İkizler yorumunda 10-16 Eylül 2108 haftasında en kritik günler salı ve perşembe. İkizler haftalık aşk falı ne diyor, İkizler haftalık para ve iş falında neler var? İkizler haftalık yorumu detaylarını haberimizden okuyabilir yada haberimizdeki playerdan Hande Kazanova’nın anlatımıyla izleyebilirsiniz. İşte 10-16 Eylül 2018 haftalık İkizler yorumu…

“Salı ve Perşembe günlerini bu anlamda iyi değerlendirmelisiniz. Salı günü itibariyle Mars, Kova burcuna geçecek seyahat, eğitim, hukuki alanlarda ve tüm yaz boyunca gerileyen Mars, parasal alanınızda düzeldi. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular daha az tanıdığınız insanlarla olan işlerinizde kendi gücünüzü ve mücadelenizi ortaya koyacağınız bir döngü içersine gireceksiniz. Uzak yolcuklarda kazalara karşı dikkat etmekte fayda var. İş ile ilgili kariyer’le ilgili bazı oluşumlar aile hayatınıza olumsuz yansıyabilir bazı konuşmalarınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın güzelliştiğini göreceksiniz çünkü aileniz için yapacağınız yardımlar size güzel bir haftasonu yaşatıcak.”

İKİZLER BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Element: Hava

Nitelik: Değişken

Arketipler: Öğretmen, gazeteci, hikayeci, öğrenci, geveze

Uğurlu günü: Çarşamba

Madeni: Cıva

Uygun taşı: Akik, sarı kehribar, inci, akuamarin

Uygun meslekler: Ticaret, gazetecilik, öğretmenlik, edebiyat, pazarlama, resim, müzik, bilim, satış, reklam, tanıtım, psikoloji, politika, danışmanlık, hukuk, matematik

Aklını kullanan ve devamlı çalıştıran Merkür çocuğunda sıra… Yavaşladığımız ve doğanın tadını çıkardığımız dönemi geride bırakıp, yavaş yavaş yazın gelmesiyle, canlanan ruhumuzun merak ihtiyacını gidermeye başlıyoruz.

Sıcağın verdiği canlılıkla İkizler insanı, tembellik yaptığı günlerin acısını çıkarmak için bir an önce kolları sıvar. İletişim onun en büyük silahıdır. Konuşmazsa adeta çatlar, anlatmazsa derdinden ölür, paylaşmazsa hayattan zevk almaz. Hareketli olan İkizler insanı, yüzeysel yanıyla aldığı veya ele geçirdiği bilgiyi, diğer tarafa yaymak için inanılmaz bir istek duyar. Bütün her yeri dolaşır, bilgiyi taşırken, girdiği ortamlara çok çabuk uyum sağlar. Değişkenliği her şeyi daha rahat algılamasına neden olur. Diğer insanlar onun bu değişkenliğini anlamakta zorlanırlar ama bu İkizler burcunun çok da umrunda olmaz.

Bir insanın İkizler burcu olduğunu ellerini kullanma şeklinden, hızlı ve küçük adımlarla yürümesinden, gözlerinin meraklı meraklı etrafa bakmasından anlayabilirsiniz. Duyuları çok açık olduğundan çabuk sinirlenmeye veya yorulmaya müsaittir.

Güneş İkizler’de, sosyalliği ve becerikliliği ortaya çıkartırken, Ay İkizler, duygusal anlamda değişikliği ve yeniliği temsil eder. Merkür İkizler’de, iletişimi güçlü bir şekilde ortaya koyar. Venüs İkizler, duygusal konularda yüzeyselliği yükseltir. Mars İkizler’de, hareketten çok düşüncelerle eyleme geçmek esastır, Jüpiter İkizler kendini geliştiren, yetenekli yanlarımızı ortaya koyar. Satürn İkizler ise, sistemli, mantıklı ve adapte olan, problemleri çözerken kendini bulan insan profili çizebilir.

DETAYLI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close