Burçlar

Kova burcu haftalık yorumu ve aşk falı 20-26 Ağustos 2018

Kova burcu haftalık yorumları elmaelma.com’da. Kova burcunu bu hafta neler bekliyor, Kova burcu aşk yorumları bu hafta için neler söylüyor, Kova burcu aşk, iş, sağlık ve para falında neler var sorularına 20-26 Ağustos 2018 Kova haftalık yorumlarında yanıt bulmaya çalıştık. İşte Astrolog Hande Kazanova’nın 20-26 Ağustos 2018 haftası için yaptığı Kova burcu haftalık yorumlarının detayları…

“Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri birazcık kendi içinize döndüğünüz zamanlar ve hayatı daha farklı gözlerle algılamak istediğiniz biraz daha sakinliğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlar olacak. Perşembe akşam saatleri itibariyle Cuma, Cumartesi günleri Ay sizin burcunuzda dolaşıyor ve oldukça hareketli, heyecanlı bir zaman dilimine açık olacaksınız. Perşembe günü Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler ve özel hayatınızdaki konuları biraz daha geri planda bırakarak daha çok ortak parasal konulara eğileceksiniz ve buna göre içgüdüsel olarak hareket edeceğiniz bir döngü içerisinde olabilirsiniz. Bu dönem içerisinde tanışacağınız insan hayatınızda büyük açılımlar yaratabilir. Aynı zamanda hem cinselliğe hem ruhani konulara olan ilginizin artacağı bir döngüye gireceksiniz. Pazar günü oluşacak dolunay maddi konularda hassas oluşumları karşınıza getirebilir. Elinize para geçebilir fakat bu para geldiği gibi de gidebilir sevgili Kovalar o yüzden bu dönemde parasal dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin. Özellikle bayram sonrası uzun yolculuklardan dönerken Pazar günü biraz zorlanma etkiniz var bu etkiye dikkat edin. Mutlu bayramlar olsun.”

KOVA BURCUNU BU HAFTA BEKLEYEN ÖNEMLİ GÜNLER

23 Ağustos saat 07:08ile 23 Eylül saat 04:54 tarihleri arasında, etkili olacak Güneş-Başak burcu süresince, iş veya özel  ilişkilerinizi dikkatli şekilde gözden geçiriniz. Ortaklaşa işler, finansal bölüşümler, kredi, vergi, borçlar, iş ortaklıkları, mal ve kazançlar, bizi zorlayan veya aklımızı kurcalayan hesaba dayalı plan ve projeler üzerinde şöyle bir hesaplamada bulunalım. Muhasebemizi iyi yapalım. Artı ve eksileriyle gözen geçirelim. Yatırım konularında piyasanın durumuna bakalım. Eğer bir sıkışıklığımız varsa bu krizi aşalım derken, sonradan zorlanacağımız riskler altına girmeyelim.

DOLUNAY

Sevgili Kovalar, 26 Ağustos saat 14:56 Balık burcunda oluşacak Dolunay, parasal konularda sizi biraz zorlayabilir. Hele hesapsız alışverişler, başkalarına güvenme veya gereğinden fazla yapılan iyilikler gibi. Hani etimiz ne budumuz ne derler ya. Sizin de kendi bütçenizi aşmamanız, biraz hesabınızı bilmeniz gerekir. Eğer bir yatırım düşünüyorsak bu Dolunayda artı ve eksileriyle gözden geçirmeliyiz. İş tercihinde bulunurken, ne kazanacağımızı nasıl bir ortamda çalışacağımızı incelemeliyiz. Ödemeler ihmale gelmez. Sağlık, özel veya işle ilgili harcamaların muhasebesi tutulmalı. İlişkinizde veya ilişki tercihinde bulunurken sadece para merkez alınmamalı ancak aşk da gözümüzü kör etmemeli. Bir şeylerin değişmesini, sağlamlaşmasını, kalıcı olmasını istiyorsak, o zaman gerçekçi olacağız. Bu Dolunayda insanların bize ne kadar yakın ve samimi olduklarını sorgulayacağız. Dolunayın son derece etkili bir görünümü var. Artık bir şeylerin değişeceğini söylüyor. Yöneticiniz Uranüs, sıkı sıkıya yapıştığınız her şeye yeni bir form getiriyor. Bu en fazla aile yaşamınızda, oturduğunuz yer, geleceğinizi yeniden dizayn etmenizde görülüyor. Sözgelimi uzun yıllardır oturduğunuz yerden ayrılabilir, başka bir yere taşınabilirsiniz. Farklı bir şehirde yaşamanızı sürdürebilirsiniz. Değişim arzusu ve dönüşüm kolay değildir. Ancak gelişmeler yeni bir yolu karşınıza çıkarıyorsa, bu tesadüf olmayacaktır.

 

Etiketler
Daha fazla

Benzer Yazılar

Close
Close